ENTHOUSIAST

Enthousiast en professioneel, met passie voor mensen en vastgoed! Dat is kenmerkend voor alle woonconsulenten. Ze nemen de tijd voor elke bezichtiging om ú optimaal van dienst te zijn en uw kijkers de juiste beleving te geven.

LOKAAL BEKEND

Alle woonconsulenten hebben een eigen werkgebied waarin zij goed bekend zijn. Vaak wonen of werken ze er zelf al jaren. Daarom kennen ze alle leuke plekjes in de omgeving waarover ze uw kijkers graag vertellen tijdens de bezichtiging.

NETWERK

Alle woonconsulenten werken met hun eigen lokale netwerk. Via een speciaal platform wisselen ze elkaar tips uit en gegevens van potentiële klanten. Op die manier zijn ze de klant snel en optimaal van dienst.

PROFESSIONEEL

Door middel van een uitgebreide training en regelmatige bijeenkomsten leiden wij de zelfstandige woonconsulenten op tot echte experts om uw woning optimaal te presenteren.

over ons

Professionele en persoonlijke ondersteuning
voor de vastgoedmakeaar

De Woonconsulent is een landelijk actief netwerk van professionele woonconsulenten die lokaal bekend zijn in hun werkgebied en ondersteunende diensten leveren aan andere vastgoed professionals zoals makelaars en hypotheekadviseurs. De diensten van de woonconsulent omvatten onder andere het verzorgen van professionele rondleidingen en het ontzorgen bij administratieve rompslomp die vaak komt kijken bij het kopen en verkopen van een nieuwe woning. Het doel van onze organisatie is om klanten en partners optimaal te ondersteunen tegen een scherpe prijs en zo duurzame relaties op te bouwen waar iedereen voordeel bij heeft.

0%
ENTHOUSIASTE WOONCONSULENTEN
0%
PROFESSIONELE ONDERSTEUNING
0%
LOKAAL BEKEND
UITGEBREID NETWERK
0%
PASSIE VOOR
VASTGOED EN MENSEN

ONS TEAM

Professionele woonconsulenten met een passie voor wonen & mensen

Soumaya Sarghini

soumaya@dewoonconsulent.nl
06-44559670
Rob Van Erp

rob@dewoonconsulent.nl
06-50621240
Michel De Bondt

michel@dewoonconsulent.nl
06-53272007
Jacqueline Dominicus

jacqueline@dewoonconsulent.nl
06-42054727
Gert Hollander

gert@dewoonconsulent.nl
06-37322920
Kim Déjardin

kim@dewoonconsulent.nl
06-24267913
Maayke Van den Assem

maayke@dewoonconsulent.nl
06-55171498
Brigitte Versteegh

brigitte@dewoonconsulent.nl
06-52477990
Myriam Paardenkooper

myriam@dewoonconsulent.nl
06-24387192
Jos Van Teunenbroek

jos@dewoonconsulent.nl
06-52473711
Ria Kemp

ria@dewoonconsulent.nl
06-18945097
Patricia Brands

patricia@dewoonconsulent.nl
06-43556500
Alexandra Luijks

alexandra@dewoonconsulent.nl
06-14851020
Marion Mulder

marion@dewoonconsulent.nl
06-10351208
Wendy Reins

wendy@dewoonconsulent.nl
06-24680337
Frans Van Rijn

frans@dewoonconsulent.nl
06-54715736
Ria Bernards

ria.bernards@dewoonconsulent.nl
06-20194729
Petra Waaijer

petra@dewoonconsulent.nl
06-51453288
Lydia Bekkers

lydia@dewoonconsulent.nl
06-52061000

HOE ERVAREN MENSEN DE WOONCONSULENT?

Ik was niet bekend met het fenomeen woonconsulent totdat Jos mij vertelde hoe het werkt en wat de voordelen zijn. Daarna heb ik er niet lang over nagedacht of eraan getwijfeld. Ik ben erg blij met deze aanpak en zou het iedereen aanraden. Veel goedkoper, makkelijker, beter en flexibeler… wat wil een mens nog meer?

Mevr. Gangaram Panday
Utrecht

In Amsterdam is de druk op de woningmarkt weer groot. Kopers vinden voor ons huis is dus niet zo moeilijk. Eenieder de tijd geven is dus een grotere uitdaging. Door Wendy als woonconsulent in te huren was dit prima geregeld en hebben wij zorgeloos toegekeken. De makelaar heeft er vervolgens het beste bod uitgesleept.

Eric Fahria
Amsterdam

Mijn appartement in Den Haag verkopen met de hulp van Lydia als woonconsulent bleek een super idee. Er waren veel aanvragen voor bezichtigingen en elke kijker kreeg ruim de tijd en alle aandacht. Daardoor heeft de koper rustig ervaren hoe het is om hier te wonen en bij de makelaar een goed bod gedaan. Ik zou het een volgende keer zeker weer zo doen.

Sandra Bongertman
Den Haag

NEEM CONTACT OP

De Woonconsulent

Hofdreef 42E
4881 DR Zundert

info@dewoonconsulent.nl
085 – 760 90 70